ПРИВІТ! МИ ЗАСНОВНИКИ МЕРЕЖІ BLACK COINE

Володимир та Катерина Ящук
ПРИВІТ! МИ ЗАСНОВНИКИ МЕРЕЖІ BLACK COINE

“Кав’ярні завжди були і є для нас місцем сили та натхнення. Тому дарувати людям комфорт та затишок, доповнюючи це якісним продуктом завжди для нас на першому місці.

“У кожну локацію ми вкладаємо свої цінності та наповнюємо її любов‘ю. І це відчувається клієнтами, які обирають нас щодня”.

Перші дві локації Black Coine були відкриті у 2018 році - Black Coine
2006-2018

Перші дві локації Black Coine були відкриті у 2018 році

Починали ми з невеличкого МАФу та кавʼярні to go у Кам’янці-Подільському. Однак ідея заснування повноцінного кавового бізнесу зародилася ще у 2006 році, коли ми мали мережу кавових апаратів.

*Цікавий факт, що перша згадка про каву в Україні була саме в Камʼянці-Подільському, тому наша мережа має свій початок з міста засновника кавової культури нашої країни.

Розвиваючи мережу - розвивались і ми самі - Black Coine
2019

Розвиваючи мережу - розвивались і ми самі

Кожен процес ми проходили самостійно навчаючись на своїх помилках та здобуваючи досвід.

У 2019 відкрили 3-тю локацію, а згодом і 4-ту. Переломним моментом стало те, що 2-гу і 3-тю локації ми були вимушені згодом перенести у інше місце. Тому наразі ми точно знаємо, як правильно обрати вдалу локацію під Вашу кавʼярню.

У 2020 нас спіткав коронавірус, але він не зупинив нас, скоріше навпаки - Black Coine
2020-2021

У 2020 нас спіткав коронавірус, але він не зупинив нас, скоріше навпаки

В лютому ми перебудували наш перший МАФ у кав’ярню, а в липні відкрили уже пʼяту локацію в форматі Standart, у жовтні 2020-го відбувся запуск шостої локації в форматі Medium.

У тому ж місяці ми побудували кавʼярню в спальному районі та перенесли туди третю локацію (острівок в магазині). До кризових моментів наша сфера бізнесу є стійкою. Коли усі зачинялися, ми працювали далі!

2021 рік був роком стабілізації та оптимізації. Ми врегульовували усі виробничі та робочі процеси, налагоджували систематизацію і відшліфували роботу мережі кав’ярень Black Coine на 100%.

2022 – війна. Внесла корективи в життя кожного з нас. - Black Coine
2022-2023

2022 – війна. Внесла корективи в життя кожного з нас.

Перших пів року ми активно займались волонтерством.

А в серпні 2022 відкрили кавʼярню в форматі Premium. Спершу це було приміщення на 100 кв.м., виключно зі сніданками та вином, але згодом ми розширились на 2 поверхи, тепер займаємо 200 кв.м. та маємо повноцінне меню з салатиками, ланчами та закусками.

 

*Ми і досі займаємось волонтерством , але наразі більше залучаючи власний бізнес та приймаючи участь в благодійних проєктах.

ЩО Ж, ПРИЄМНО ПОЗНАЙОМИТИСЯ!

Ви завжди можете звернутись до нас, написати свій відгук /рекомендацію / побажання, ми відкриті до спілкування та з радістю допоможемо у будь-яких питаннях!

ЩО ПРО НАС ГОВОРЯТЬ?

НАШ 17-РІЧНИЙ ДОСВІД - ЦЕ:

НАШ 17-РІЧНИЙ ДОСВІД - ЦЕ:-1 - Black Coine

Програма обліку, яка автоматизує будь-який бізнес

Широкий функціонал, розширені права доступу, унікальна формула розрахунку звітів, система лояльності та доступна панель адміністрування.

НАШ 17-РІЧНИЙ ДОСВІД - ЦЕ:-2 - Black Coine

Власні кавові зерна та лише перевірені обсмажувальники

Найкращий рівень якості кавових зерен за доступною ціною. Це результат, наших власного багаторічного досвіду. Отримуйте лише найкращу каву для закладу.

НАШ 17-РІЧНИЙ ДОСВІД - ЦЕ:-3 - Black Coine

Єдина база усіх клієнтів з бонусною програмою

Кожен наш клієнт отримує хешбек від замовлення, після реєстрації в бонусній програмі від Black Coine. Зареєструватись можна на будь-якій з наших локацій.

НАШ 17-РІЧНИЙ ДОСВІД - ЦЕ:-4 - Black Coine

Власна школа навчання персоналу мережі Black Coine

Оффлайн та онлайн заняття. Практичне стажування та навчання для дміністраторів закладів, бариста, помічників бариста, офіціантів та кухарів.